Допомагаємо вирішити будь-яке питання з нерухомістю в місті Черкаси

Залиште заявку і отримайте оцінку нерухомості нашим фахівцем БЕЗКОШТОВНО

img_1
img_2

Я - Ірина Орлова, засновник агентства нерухомості ЧЕРКАСИГРАДЪ

Одного разу я закохалася в нерухомість і зрозуміла, що хочу працювати тільки тут. Ще в університеті я зробила свою першу угоду з купівлі-продажу і з тих пір в моєму портфелі більше 1000 проданих об'єктів і більше 10 років досвіду продажів. Щиро люблю те, що роблю. І кайфую, коли допомагаю своїм клієнтам вирішити питання з купівлі або продажу нерухомості.

Мої головні правила роботи:
 • - Чесність. Адже ви знаєте, сила в правді. А також в щирості і відкритості.
  Я завжди ціную довірчі відносини між мною, моєю командою і нашими клієнтами.
 • - Результат. І це головне заради чого я працюю. Мої клієнти звертаються до мене з певним запитом або проблемою, які я вирішую в певний термін і з максимально вигідними умовами для мого клієнта.
 • - Повага. Це фундамент якісної роботи і довірчих відносин.

Я завжди рада допомогти моїм клієнтам в успішному продажу або купівлі довгоочікуваної нерухомості.

Переваги роботи зі мною та моєю командою

img_4
 • Допоможемо підібрати об'єкт в строк. Провести обмін нерухомості. Підкажемо всі нюанси при купівлі.
 • Допоможемо сформувати правильну початкову вартість об'єкта
 • Проведемо аналітику ринка, враховуючи попит на об'єкт, його стан і місце розташування.
 • Підкажемо конкретні рекомендації щодо підготовки нерухомості до продажу, щоб підвищити її вартість.
 • Проведемо ефективну рекламну кампанію, щоб Ви отримали максимально можливу ціну від продажу
 • Захистимо Вас від тривалого продажу та заощадимо ваш час.
 • Разом з партнерами підготуємо всі необхідні документи для продажу, проведемо безпечну для Вас угоду.
Залишайте заявку прямо зараз та отримайте АКТУАЛЬНУ інформацію про ситуації на ринку нерухомості

Чому вам ВИГІДНО працювати з нами

Найпопулярніші питання

 • Скільки коштує моя нерухомість?

  Це найпоширеніше питання і на нього можна відповісти тільки після перегляду вашої нерухомості та аналітики ринку на поточний момент. Так як на вартість нерухомості впливає велика кількість чинників. І не побачив об'єкт особисто і не оцінивши всі нюанси, велика ймовірність в неправильній оцінці.

  Також вартість нерухомості постійно коливається і може відрізнятися від періоду в період. Саме тому, перш ніж рекомендувати початкову вартість об'єкта, ми завжди проводимо докладний аналіз цін.

 • Які виникають витрати при оформленні нерухомості у нотаріуса?

  При оформленні купівлі-продажу житлового фонду у нотаріуса необхідно сплатити 1% державного мита та 1% пенсійний фонд.

  Якщо нерухомість у власності менше 3-х років, то до вище перелічених витрат додається податок на прибуток 5% та 1.5% військовий збір.

  Послуги нотаріуса за оформлення угоди купівлі-продажу становлять в середньому від 5000 грн в залежності від типу документів та кількості власників.

  Вище перераховані витрати оплачуються згідно з домовленістю між сторонами. Або діляться в рівних частинах між продавцем і покупцем, або одна зі сторін несе більшу частину витрат.

 • Які документи необхідно підготувати для продажу нерухомості?

  Крім оригіналів правовстановлюючих документів, особистого паспорта та ідентифікаційного коду всіх власників, вам обов'язково знадобиться:

  1. Експертна оцінка нерухомості.
   Проводиться незалежним експертом або компанією з оцінки нерухомості для визначення мінімальної вартості об'єкта нерухомості для цілей оподаткування. Це мінімальна сума, з якої нотаріус обчислює податки до держбюджету.
  2. Довідка про склад сім'ї.
   У довідці зазначено хто з членів сім'ї прописаний на цій жилплощі на момент укладання угоди. Так нотаріус може простежити чи зареєстровані на об'єкті діти до 18 років. У Черкасах цю довідку можна отримати в міській раді в канцелярії, попередньо отримавши запит у нотаріуса.
  3. Якщо ваші документи молодше 2003-2004 року, додатково необхідно отримати довідку-характеристику в Бюро технічної інвентаризації (БТІ).

  Ці документи є обов'язковими, і при цьому можуть бути не єдиними при продажу житла, так як кожен об'єкт вимагає індивідуального підходу.
  Перш ніж планувати угоду, проконсультуйтеся з фахівцем.

 • Який район найкращий?

  На мій погляд не буває поганих чи гарних районів. Слава богу зараз в будь-якому районі нашого міста хороша транспортна розв'язка, безліч магазинів, супермаркетів, шкіл та дитячих садочків.

  Я раджу відштовхуватися від того, де вам подобається, де знаходиться ваша робота або бажана школа для дітей, чи важлива для вас близькість парку і лісу або важливіше близьке розташування до Дніпра і вид з вікон.

  Також варто враховувати, що чим новіший будинок і район, чим ближче він до центру і до Дніпра, тим вище вартість нерухомості.

 • Як краще - продати або обміняти?

  За всю мою практику угоди за договором міни нерухомості я проводила всього 2 рази. Такий обмін активно працював за радянських часів. Зараз же набагато ефективніше і швидше продати з одночасною купівлею нерухомості натомість.
  Я рекомендую:

  1. Знайти нерухомість, яка вам подобається і відповідає основним вимогам.
  2. Знайти покупця на свою нерухомість
  3. Зробити операцію з продажу та купівлі нерухомості в один день.

  При такому підході у вас завжди є вибір і ви точно придбаєте те, що вам максимально підходить. По-друге, не раз помічала, що при договорі міни важче узгоджувати розмір доплати, частіше вона в рази невигідніша, ніж при купівлі-продажу. І по-третє, це набагато швидше за часом. Адже чекати клієнта, якому підійде ваша пропозиція, а вас в свою чергу влаштує його пропозицію, можна дуже довго.

 • Навіщо робити аналіз цін для визначення вартості моєї нерухомості?

  Для відповіді на це питання досить перерахувати наслідки завищеної ціни при продажу об'єкта:

  • збільшується термін продажу об'єкта, замість 1-3 місяців термін розтягується від півроку і вище
  • об'єкт застрягає або затирається на ринку, репутація об'єкта погіршується. Покупець завжди питає чому об'єкт так довго продається і що з ним не так
  • знижується кількість дзвінків і кількість бажаючих подивитися / купити об'єкт
  • завищена ціна на ваш об'єкт сприяє продажу аналогічних об'єктів, що продаються за ринковою ціною
  • ваш об'єкт показують для порівняння з більш дешевими конкурентами
  • в наслідок цього, вартість вашої нерухомості падає і є ризик не продажу в принципі

  А так як ми працюємо на максимально вигідний результат для наших клієнтів, порівняльний аналіз цін дозволяє нам рекомендувати вірну початкову вартість об'єкта і продавати за максимально високою ціною.

img_5

Залишилися питання? Чи готові дати на них відповіді.

З чого починається успішний продаж

Від першого дзвінка до угоди

Наша команда

Фахівці, які допоможуть Вам у продажу
img_7_1

Ірина Орлова

Керівник, засновник агентства, ріелтор

Я завжди рада допомогти моїм клієнтам в успішному продажу або купівлі довгоочікуваної нерухомості. Рада бути не тільки ріелтором, а й другом, який розповість про всі нюанси угоди, знайде той об'єкт, який ви давно шукаєте і допоможе продати швидко і вигідно.

img_7_3

Віра Котельникова

Спеціаліст з продажу та оренди нерухомості

В цій сфері діяльності я працюю вже більше 6 років. Якщо Ви запитаєте мене про найголовніші принципи в роботі, то я відповім не замислюючись - це ДОВІРА, ЧЕСНІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ і ПОРЯДНІСТЬ!

Моя кар'єра ріелтора - це тривале створення міцної клієнтської бази, яка ґрунтується на вдячних за вдалі угоди покупцях і продавцях нерухомості.

Щоб дійсно високо кваліфіковано і вигідно здійснити угоду, я дуже уважно ставлюся до всіх етапів цього процесу. Ввічливо і делікатно інструктую всіх учасників процесу для максимально вигідного результату.

Завжди роблю свою роботу відповідально і з любов'ю.

img_7_2

Марина Тапал

Спеціаліст з продажу та оренди нерухомості

Я працюю в агентстві нерухомості ЧЕРКАСИГРАДЪ вже більше 10 років. Займаюсь орендою та продажем нерухомості в м. Черкаси, а також в передмісті.

Перше моє знайомство з цією сферою діяльності відбулося в 2009 році, коли в сімї зявилась можливість придбати житло. Після того, як я занурилась в цей процес, я зрозуміла, що хотіла б і сама спробувати працювати ріелтором і допомагати людям з вирішенням їх квартирного питання.

Моя задача як спеціаліста – не лише зрозуміти чого дійсно хоче покупець й продавець, але й допомогти їм в цьому, надати якісну послугу, допомогти втілити в життя мрію, після якої клієнт повернеться до мене знову або порадить своїм друзям та знайомим.

img_7_4

Павло Орлов

З ранніх років у мене був величезний інтерес до ремісництва та землі. З того часу пройшло вже багато років, але мої інтереси не змінилися.

Я знаю все про приватний сектор і про те, в яку нерухомість і земельні ділянки правильно і вигідно інвестувати свої ресурси, щоб Вам було комфортно там жити. А в потрібній ситуації, Ви завжди могли продати те, куди інвестували.

Глибоко переконаний, що для того, щоб добре продавати свій продукт, потрібно його щиро любити. Тому не маю рівних у продажу приватного сектора і земельних ділянок. З любов'ю продаю навіть найскладніші об'єкти.

img_7_11-min
img_7_22-min
img_7_33-min
img_7_44-min

Чи готові
довірити нам свій об'єкт?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну оцінку вашої нерухомості нашим фахівцем

Контакти

Давайте знайомитися особисто!

Зв'яжіться з нами!

Залиште ваш контактний номер і ми передзвонимо Вам!